OPS

OPS Gorenjska

Predsednik: Sašo Zelenko

tel: 070 556 454

email: info@ops-gorenjske.si

 

OPS Ljubljana

Predsednik: Igor Ručigaj

tel: 041 592 654

email: ops.ljubljana@gmail.com

 

OPS Celje

Predsednik: Mitja Tavčer

tel: 041 464 998

email: mitja.tavcer@pss-slo.org

www.ops-celje.si

 

OPS Dolenjska in Bela krajina

Predsednik: Rok Cvetko

tel: 040 414 472

emil: pss-sekretar@pss-slo.org

 

OPS Obalno Kraška regija

Predsednik: Marko Jakac

tel: 041 660 854

email: marko.jakac@gmail.com

Podpredsednik: Gregor Lahajnar

tel: 041 422 624

email: gregor.lahajnar@gmail.com

 

OPS Murska Sobota

Predsednik: Andrej Kocbek

tel: 041 797 109

email: andrej.kocbek@pss-slo.org

 

OPS Podravje

Predsednica: Anita Arzenšek

tel: 041 470 783

email: anita.arzensek@policija.si

 

OPS Posavje

Predsednik: Anton Vodopivec

tel: 051 325 100

email: ops.posavje@gmail.com


 

OPS Severno Primorska regija

Predsednik: Peter Marušič

email: peter.marusic@policija.si

 

OPS Postojna

Predsednik: Jure Ocepek

tel: 041 323 982

email: ops.postojna@gmail.com
 

OPS Center za varnost in zaščito

Predsednik: Zlatko Usenik

tel: 041 467 384

email: zlatko.usenik@policija.si

 

OPS DUNZMNZ

Predsednica: Sonja Gole Ašanin

tel: 041 546 730

email: sunshinesga@gmail.com

 

OPS OKC GPU

Predsednik: Vasja Boben

tel: 

email: bobi.boben@gmail.com

 

OPS Policijska Akademija

Predsednik: Miran Mrzelj

tel: 041 446 752

email: m.mrzelj@gmail.com

 

OPS Specialna enota

Predsednik: Matjaž Repnik 

tel: 01 58 33 800

email: sindikat.se@gmail.com

 

OPS Urad za informatiko in telekomunikacije

Predsednik: Timotej Kalin

tel: 040 553 553

email: timotej.kalin@policija.si

 

OPS Urad za logistiko GPU

Predsednik: Jože Perme

tel: 031 654 693

email: joze.perme@gov.si

 

OPS Urad uniformirane policije

Predsednik: Zlatko Šakanovič

tel: 

emai: zlatko.sakanovic@policija.si

 

OPS Urad kriminalistične policije GPU

Predsednik: Tadej Sukič

tel: 01 428 49 95

email: tadej.sukic@policija.si

 

 

 

 

 

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in nadaljno uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.